Vlastní tvorba

Vlastní tvorba

7. května 2014 v 18:55 | NikaV

Kletba

Povídka: Na pokračování (nedokončena)
Postavy: Lithia
Rating: pro všechny
Děj: Lithia je na první pohled jenom obyčejný učitelka na jedné americké škole, ale ve skutečnosti je mnohem víc. Pochází z velmi významné rodiny, na kterou byla uvržena kletba, jejíž důsledky se dotýkají celého světa.
Poznámka: Teoreticky je to spíš taková sága, která je rozdělená do sedmi dílů. Zatím mám ty díly promyšlené a doufám, že je vážně všechny napíšu.
********************

Kdo chce zničit dvojčata?

23. srpna 2012 v 13:48 | NikaV
Toto je moje historicky úplně první povídka, kterou jsem kdy napsala. Psala jsem ji když mi bylo asi tak 12 let (nebo možná 11?). Tenkrát jsem ji napsala pro svoje tři kamarádky a dala jsem jim ji k Vánocům.

Puberta vítá mimozemšťany

17. května 2012 v 23:09 | NikaV
"Mami, jakou zprávu chceš slyšet první? Tu dobrou nebo tu špatnou?" byla první slova, která řekla Karolína, když přišla ze školy domů. Kája chodila do posledního ročníku na základní škole. Na svůj patnáctiletý věk byla velmi vyspělá a v této době měla hodně práce. Byl zrovna květen alias měsíc písemek a Káje hrozila čtyřka z češtiny, trojka z dějepisu a angličtiny. Jinak z ostatních předmětů měla většinou jedničky, tu a tam se objeví i nějaká ta dvojka. Nejlíp ze všeho ji jde fyzika, matematika, přírodopis a chemie. V těchto čtyřech předmětech je také nejlepší ze třídy. A kromě písemek se také blíží závody v plavání, na které pilně trénuje.

Nový život - 1.kapitola - Život předtím

10. května 2012 v 23:21 | NikaV
Simonovy rty jsou medově sladké. Přestože jsme spolu už rok, nemůžu na něj přestat myslet. Pořád na něj vzpomínám, obzvlášť na ty části s líbáním. Kdybych mohla tak bych se s ním líbala navěky, jiná činnost mě neláká, pokud ovšem nepočítám sex.

Cesta přes hřbitov

10. května 2012 v 22:56 | NikaV
Měla jsem se vydat normální cestou. Nemusela jsem jít přes hřbitov. V tom případě bych ale přišla pozdě. Kdybych se nezapovídala s kamarádkami, tak bych nezapomněla na čas. Teď musím hnát nebo mě sestra zabije. Měla jsem jí doučovat a já na to zapomněla. Toho, že je pozdě, jsem si všimla, až když padla tma. Zrovna zavál studený vítr. A ještě ke všemu jsem si dneska nevzala bundu. Honem ať jsem doma.
 
 

Reklama

Rubriky