Oznámení

Narozeninový speciál + rozloučení s blogem

20. března 2016 v 2:55 | NikaV
Pokud tě zaujalo pouze rozloučení s blogem, tak můžeš celý příběh přeskočit a podívat se pouze na poslední odstavec. Jestli ale čteš moje povídky, tak doporučuju přečíst si příběh. Existuje totiž šance, že se tam objeví i tvoje přezdívka...
Ještě než se ale pustíš do čtení, tak by jsi měl vědět, že na celý tenhle nápad mě přivedla EBBulbeliny.

Bude překvápko

1. dubna 2015 v 22:14 | NikaV
Jak čas letí, tak si začínám uvědomovat jednu věc... Poslední dobou nemám moc na psaní čas, jak je vidět podle pravidelnosti vydávání mých nových kapitol. Už dlouhou dobu slibuji, že bude další kapitola Kate. Ale je čas si přiznat pravdu. Už na to nemám čas a ani chuť. Zatím zvažuji smazání blogu, ale možná ho ještě chvíli nechám.

Edit: Ano, je to apríl.

Konec blogu

1. dubna 2014 v 18:15 | NikaV
Máš špatnou zprávu pro všechny čtenáře tohoto blogu. Z důvodu nedostatku času, hodně učení a hodně práce, jsem se rozhodla tento blog ukončit a zároveň i s psaním povídek. Je mi to líto, protože jsem vážně někdy chtěla Kate dokončit. Třeba se mi to i jednou povede, třeba ji dopíšu v důchodu (pokud za mě nějaké budou). Ale prozatím se loučím se všemi svými čtenáři a omlouvám se, že nepokračuji.
NikaV

Moje myšlenky a recenze

12. prosince 2013 v 16:42 | NikaV
Už před nějakou dobou mě napadlo, že můj blog je poněkud jednotvárný. Týká se jenom mých povídek, což není tak špatné, protože to byl původní účel. Docela mě překvapuje, že tenhle blog vážně ještě využívám. Během několika jsem si založila kupu blogů, na které jsem pak nepřispívala, až je nakonec smazali (jinak bych sem dala na ukázku odkazy, ale právě jsem zjistila, že už je fakt smazalo). Přestože tedy tento blog stále ještě žije, tak tu toho moc není (jenom 140 článků + tenhle).

Proto jsem dostala kdysi takový nápad o rozšíření blogu. Konkrétně bych sem mohla přidáva svoje úvahy, názory a možná i nějaké kritiky. Zezačátku možná dávat smysl, ale možná se to po takových padesáti najdou nějaké, které budou dávat smysl. Možná se dokonce i najde někdo, kdo je bude číst, a třeba i někomu přijdou vtipné a zajímavé (kéž by.) Takže proto přidávám dvě další rubriky a třeba do nich dnes ještě něco stihnu přidat (pokud se teda zrovna nebudu učit... ale pravděpodobně spíš skončím u nějakého seriálu.)

Takže tady jsou.

Rebekah and Damon

8. března 2013 v 0:45 | NikaV
Kampaň za The Vampire Diaries pokračuje. Tentokrát jsem objevila na netu jedno úžasný video Future Starts Slow s Rebekou a Damonem, který jsem sem prostě musela dát. Právě kvůli takovým videům jsem se rozhodla, že zkusím taky vytvářet podobná videa....akorát že ten můj plán je zatím pořád na začátku.
P.S. Možná zkusím začít psát TVD fanfiction,
P.S.S. TVD RPG pořád platí.

Rebekah

18. února 2013 v 17:09 | NikaV
Stále pokračujeme v reklamě na The Vampire Diaries RPG a k tomu ještě přidávám pár videí s mojí nejoblíbenější postavou z TVD.
 
 

Reklama