Moje myšlenky

Wattpad - místo pro špatné fanfiction

29. prosince 2015 v 1:12 | NikaV
Spousta lidí v těchto dnech sepisuje, co všechno dostali k Vánocům. Měla bych se držet rutiny a napsat také něco. Takže dostala jsem k Vánocům oblečení, kosmetiku, povlečení s anglickými barvami a s vlajkou (protože jsem byla v létě v Anglii a ve studiích Harryho Pottera a ještě jsem o tom nenapsala článek, jak pořád chci), externí disk a bluetooth sluchátka. K tomu můžu ještě připsat, že z té kosmetiky to je primer od ArtDeco, který doufám konečně zabere na moje mastná víčka a možná o něm napíšu někdy recenzi, a paletku Sleek Vintage Romance, protože prostě zbožňuji Sleek, jak nikdo neví, protože to video, kde jejich paletky recenzuji jsem natočila a nikdy nesestříhala a nakonec při přeinstalaci Windowsu vymazala.
Byl by to asi docela krátký článek, nemyslíte? Přijde mi totiž zbytečné, abych vám tady nafotila svojí mikinu, triko, pyžamo, boty, obzvlášť ty bačkory, které mamka nastřihala, abych do nich dostala nohu, a nyní tam plánuje našít suchý zip, nebo něco takového. Abych to všechno nafotila, tak bych se musela zvednout, přejít celý můj pokoj (který je velký, takže je to hodně práce), prošla chodbou, přešla obývácí pokoj, vzala tátův foťák a potom hledala po domě ty kousky oblečení po domě, protože je mamka vždycky pere. To je hrozně moc práce. Ostatní blogerky asi nejsou tak líné, ale já jsem rebel.
Namísto toho věnuji zbytek článku něčemu, co nechápu. Je to komunita na Wattpadu. Já osobně si myslím, že Wattpad je užitečný pro lidi, kteří se snaží psát. Snadno přidávají kapitoly a Wattpad jim i pomáhá s vytvořením obrázků pro dané dílo. Přesto když se řekne Wattpad, tak si spousta lidí vybaví nekvalitní fanfiction o One Direction a bohužel, já asi patřím k těm lidem. Nemusí to tedy být konkrétně fanfiction o nich, i když mám pocit, že oni tam jsou nejčastějším tématem.

Vlog#2 - Maturita

24. května 2015 v 16:03 | NikaV
Konečně to mám za sebou, tak jsem o tom musela natočit nějaké video.

Varování: Na začátku hrozí epileptický záchvat!

Láska? Ne, děkuji. Možná za pár let.

24. ledna 2014 v 17:22 | NikaV
Tenhle týden jsem se poprvé rozhodla napsat článek k témamu týdne. Ono už pár dnů uvažuji o něčem takovém, že sepíšu pár slov k něčemu podobnému. Asi před měsícem jsem zahlédla v komentářích k jednomu článku jeden citát:

Být nezadaná neznamená, že jsi hnusná a nikdo tě nechce. Být nezadaná znamená, že jsi tak úžasná, že si tě nikdo nezaslouží.

Jak může pár knih ovlivnit něčí život aneb Skauting a já

18. prosince 2013 v 18:48 | NikaV
Včera večer, když jsem si čistila zuby, jsem měla takovou filozofickou chvilku. Včera se totiž sešlo pár maličkostí, díky kterým jsem uvažovala o Jaroslavu Foglarovi. Ráno jsem se dívala na jeden díl Vyprávěj, ve kterém se malý Honzík chystá stát čestnou stát u pomníčku jako pionýr. To se nelíbí jeho babičce, který mu zrovna ten den dala skautská pásek. Když jsem si uvědomila, jak tehdy nemohli skauti nemohli být tím, čím opravdu jsou, jsem byla pyšná, že jsem skautkou.
 
 

Reklama