Květen 2015

Vlog#3 - Festival Fantazie

31. května 2015 v 11:03 | NikaV |  Moje recenze
Omlouvám se za nezaostření, ale foťák má automatické zaostřování a momentálně jsme na válečné stezce. Snad do příštího video nastane mír.Více informací o Festivalu Fantazie: www.festivalfantazie.cz

Vlog#2 - Maturita

24. května 2015 v 16:03 | NikaV |  Moje myšlenky
Konečně to mám za sebou, tak jsem o tom musela natočit nějaké video.

Varování: Na začátku hrozí epileptický záchvat!


Maturita napůl za mnou

7. května 2015 v 15:43 | NikaV |  Moje zážitky
Malá vsuvka z maturit... Dneska jsem dopsala poslední písemnou část a zatím to vypadá, že jsem všechny didaktické práce zvládla. Jak jsem zvládla slohy z němčina a češtiny zjistím asi až za týden, až nám pošlou výsledky. Pak mě čekají 18.5 ústní zkoušky. Ale abyste se necítili ošizení, tak vám, alespoň ukáži, jak jsem vypadala na posledním zvonění.


Jak je vidět, tak jsem rozstříhala hlavu medvěda (Nezabila jsem ho! Vykuchaného jsem ho už dostala, kamarádka potřebovala plyš na polštáře.) a jeho kousky jsem si nalepila latexem na obličej. Prázdná místa jsou vybarveny šedými očnímy stíny v tužce, což vypadá ve výsledku jako černá. Krev je obyčejná potravinářská gelová barva. Oblékla jsem si na sebe halenku a sukýnku alá hodná školačka jak kontrast s ďábelským medvěm. Nedávno mě i napadlo, že bych si vzala zbytky medvěda sebou na tábor jako kostým na stezku odvahy, ale nebudu na ty malé tak zlá... anebo ano?


P.S. Po maturitě vám sem přidám odkaz na videonávod, podle kterého jsem se řídila, ale momentálně mám zablokované všechny stránky, které by mě mohly rozptylovat od učení.