7. 3. 1995 - Děsnej Danny Styx 2.0

11. března 2014 v 15:14 | Kate |  Katherine Becker
7. 3. 1995
Danny se opět chová jako idiot! Aspoň v posledních pár dnech. Minulý týden to ještě šlo. Hráli jsme flašku znova. Myslím, že jsem s tím nápadem zahrát si flašku zase přišla já. Proč mam pocit, že jsem to pokaždé já, kdo s tím nápadem přijde?
No, tak jsme prostě začali hrát flašku. Nepamatuju si přesně všechno. Pamatuju si ale, že se mě někdo ptal, jestli se mi někdo líbí a pokud ano, tak mám říct kdo. Dala jsem jako fant brašnu. Nakonec ze mě to Shyamovo jméno dostali, když se mě pak na to zeptal znovu, kdy už fanty nebyly povolení. Neměla jsem na výběr.


Potom schytala Alia jeden pěkný úkol. Měla za úkol zajít další den za Ashem a požádat ho o nemravné doučování. Pochopitelně tohle nemohl vymyslet nikdo jiný než Danny. Ale aby v tom Alia nebyla sama, tak když pak měla dávat úkol mě, vymyslela si, že půjdu s ní jako doprovod a ona bude mluvit. Jenže další dny ten ukol odmítala splnit, tak jsem to vyřešila tak, že jsem se s Ashem domluvila, že kdyby se ho někdo ptal, tak se ho Alia na to zeptala. Musela jsem to tak zařídit, protože Danny hrozil, že pokud to nesplníme dřív, než narazí na Shyama, tak mu pak řekne, že se mi líbí. Ten ukol je sice jako splněný, ale od té doby jsem nenarazila na Dannyho, abych mu řekla, že to nemá říkat. Snad mu mezitím ještě neřekl.

A aby toho nebyla málo, při té flašce si Alia vymyslela, že v noci budu muset spát s Dannym v jeho posteli. No, při té silvestrovské flašce jsme usnuli vedle sebe na zemi, tak proč bychom ted nemohli spát v posteli. Ta noc nebyla špatná. Prostě jsme tam vedle sebe spali. Ačkoliv myslím, že když jsem se vzbudila krátce po ránu, tak jsem měla hlavu položenou a jeho hrudi. Zmínila jsem, že Danny spí jenom v kalhotech? A byl to docela pohodlný polštář... Sice má svaly spíš na rukách, ale i tak se na něm spalo dobře.

Vzbudila jsem se až někdy v poledne. A odpoledne měl následovat pohřeb ředitele Brumbála. To jsem sem ještě nenapsala, že se objevila zrpáva v novinách, že je mrtví. Prý umřel v boji proti Rudým, o kterých ani pořádně nevím, kdo jsou. Ale pohřeb byl pěkný. Trochu zdlouhavý, ale ty proslovy o něm byly pěkné. Pár jich bylo i z řad studentů. Jako prví se přihlásl Ash. Oceňuju jeho odvahu, takhle se přihlásit a mluvit před tolika lidmi... Já bych to nezvládla. Jinak na tom pohřbu většina lidí brečela, ale já teda moc ne. Vlastně vůbec. Ono jsem ho ani moc neznala. Jediný co o něm vím, že byl ředitel a velký kouzelník. Jakožto děcko z děcáku, který donedávno nevědělo vůbec nic o kouzelnickym světě, ani pořádně nemám nárok vědět něco víc.

Ale to jsem odbočila od Dannyho. Ten pohřeb byl minulou středu. Ted přeskočím na neděli k jedný praštěný učitelce s holí. Napřed jsem na ní narazila někdy dopoledne. Bavila jsem se zrovna s Ay na schodech. Ona seděla na kraj schodiště a já jsem stála uprostřed schodiště, ale pořád se kolem mě dalo v pohodě projít. Jenže ta učitelka potřebovala, abych jí couvla až na kraj schodiště. A ještě přitom musela mít kázaní, že nemáme sedět na schodech. Přitom já jsem stála. Potom se tam objevila odpoledne, kdy jsem na schodech sice předtím seděla, ale zrovna jsem se postavila. A pár vteřin předtím se posadil na schody Danny. Tak nám dala všem třem školní trest za sezení na schodech, přičemž já jsem stála. Vidí v tom někdo smysl? Já ne. Jako trest jsme měli ulízet nějaké bahno a seno v mučírně. A byla tam tma, že jsem nic neviděla, a byly tam krysy a krev. Může vůbec tohle dělat? Ani nám tam nevyčarovala žádné světlo, všechno musel udělat Danny. Stejě tak i většinu toho bordelu uklidil kouzlem.

Cestou z toho trestu jsme našli na zemi nějaký vzkaz. Psalo se tam o heslu do nějakého kabinetu, že ho musí zjistit. Já jsem to nějak nechápala, ale Danny si z toho vydedukoval, že se jedná bud o ředitelnu nebo o kabinet Bena. Tohle jsem ovšem zjistila až později, protože napřed mi nic neřekl. Prostě přišel do spolky, odešel, zase přišel, pak odešel a nic mi neřekl. Tak jsem se pak s Aliou vydala ven a narazili jsme na Dannyho kousek od Havraspárské spolky. Tam se pak objevila ještě nějaká starší Havraspáračka, jejíž jméno jsem zapomněla. Šla s Dannym a záchody si promluvit. Chtěla jsem jít taky, ale ten parchant Danny mě zazdil, takže jsem nic neslyšela. Tak jsem odešla zpátky na spolku naštvaná na něj. A umanila jsem si, že s ním nepromluvím. Dočasně jsem to porušila, když jsme šli hádat k Benově kabinetu jeho heslo.

Ale když jsme byli zpátky ve spolce, tak jsem to nemluvení znovu obnovila. Využívala jsem k tlumočení zprvu Aliu, ale ta pak začala protestovat, tak jsem využívala ohníček. Nevím proč, ale věty typu "Ohníčku, vyřiď Dannymu, že..." jí připadali zábavný. Pořád se culila, i když Danny odešel. Prý j připadá, jako bysme se znali dlouho. Díkybohu se s ním dlouho neznám. Jinak bych ho musela zabít už před lety. Nechápu, jak s ním může Rosie vydržet, když je tak děsnej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama