29. 9. 1994 - Děsnej Danny Styx

11. března 2014 v 15:06 | Kate |  Katherine Becker
29. 9. 1994
Milý deníčku,
musím ti oznámit jednu věc. Poslední dobou mě vážně štve Danny Styx.
Začal mě štvát poprvé, když mě vzal do jedné místnost v přízemí, kde byla spousta květináči. Dal mi napít, trochu jsem se tam rozhlídla a pak se ukázalo jeho otravné, špatné já. V podstatě si ze mě udělal trénovacího panáka. Udělal kolem mě zed, klec, obklopil mě nějakýma křížema... Už ani nevím co všechno zkoušel. Ale vadilo mi to a byla jsem na něj vážně naštvaná.

Hlavně když jsem ho na oplátku začala polívat vodou, protože jsem nic jiného dělat nemohla. A vinou jednoho kouzla jsem polila sama sebe. Jenže já tou dobou neměla nic na převlečení, protože já jsem inteligentní a nepopsala jsem si kufr (hlavně, že jse na ten štítek koukala). Prostě jsem byla pořádně mokrá a špinavá, neměla jsem nic na převlečení a byla jsem nakrnutá. Jeho jediný štěstí je, že mi pak dal nějaký letvar, co mi zvedl náladu, jinak by byl už nikdy nedošel na kolej.

Ale stejně o pár dní ve spolce pokračoval znovu. Tou dobou už jsem uměla vyčarovat pár jisker, ale ty mi moc nepomáhali. Prostě mě zase něčím obklíči a zase mě štval.

Nemůžu pochopit, co se mi na něm na začátku roku líbilo. Nebo co se na něm líbí Rosie. Chová se jak malej kluk. Je děsnej.
Kate
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama