Životopis Niky Alkenské + události až do 4. ročníku

6. ledna 2014 v 12:21 | NikaV |  Nika Humming
Pro začátek si zodpovíme otázku, kdo vlastně Nika je.Matka Niky Alkenské, Rosemary Birg, dokončila školu Bradavice roku 1969. Dokončila školu jako prefektka, ačkoliv až do šestého ročníku měla často průšvihy a až v šestém ročníku se zklidnila a později byla (kvůli tomu že jiný prefekt přestoupil na jinou školu) jmenována prefektkou. Po dokončení školy se rozhodla stát lektvaroložkou, ale krátce po dokončení školy, potkala muže, který ji okouzlil. Zamilovala se do něj a cestovala s ním po světě. Nedbala na nabádání své matky, Katherine Alkenské, a na nějakou dobu odložila svůj sen být letkvaroložkou. Místo toho cestovala se svým přítelem po světě. S rodiči se vídala jen občas. Po čase se ale vztah Rose s jejím přítelem začal hroutit. Hádali se a nakonec se rozešli. Rose se vrátila k matce a chystala se vrátit zpátky ke svému budování kariéry. Začala pracovat v nemocnici u Munga. Po pár měsících ale zjistila, že je těhotná a o půl roku později se 18. ledna 1971 narodila Nika Alkenská. Rose si našla byt v Londýně a pracoval u Munga. Vychovávala Niku a nikdy jí neřekla, kdo je její otec. Roku 1974 se seznámila s Michaelem Birgem, do kterého se zamilovala, a následně se roku 1975 vzali a přestěhovali se do městečka Marblucky, které leží u moře na jihu Anglie cca 65 kilometrů od Londýna. V roce 1976 se jim pak narodila dcera Ametten Cold Birg.
Nika nastoupila roku 1982 do Bradavic. Moudrý klobouk ji zařadil do Havraspáru, kam chodila i její matka, babička atd… Ještě předtím než nastoupila do Bradavic, se v létě v Londýně seznámila s Henrym Lucasarem. Byli nejlepší kamarádi až do léta 1983, kdy spolu začali chodit. Chodili spolu téměř rok, jenže na jaře 1984 se často hádali až se nakonec Nika s Henrym rozešla. Následně pak začala chodit s Isaacem Jernomem. Chodili spolu asi tak dva dny, když pak Isaac něco někomu provedl, kvůli čemuž se s ním Nika pak rozešla. Asi to nebyla moc velká láska. Na konci druhého ročníku navíc Nika měla často absence a nedorazila na závěrečné zkoušky, takže další rok opakovala druhák. Asi tak ve třetím ročníku se Nice začal líbit Samuel Humming. Nezačala ho balit ani nic takového, pouze se jí líbil. O rok později na silvestrovkém plese začal Nika chodit s Johnem Colwenem. Ten se s ní pak asi o čtvrt roku později rozešel kvůli Alici Moon (která nakonec stejně zemřela).

Nika Alkenská
Datum narození: 18.ledna 1971
Bydliště: Marblucky, Velká Británie
Kolej: Havraspár
Vzhled: blondaté krátké, tmavě modrý oči, malá, hubená postava
Talent: Je dobrá v lektvarech po mamce, kouzla ji jdou tak nějak průmerně, létání na koštěti ji moc nejde, má dobrou pamět na teorii
Zájmy: Má ráda módu, vaření letkvarů, čtení knížek, mejdany, plesy
Povaha: Kamarádská, náládová, tvrdohlavá, neústupná
Vysněný povolání: lékouzelnice

Rosemary Alkenská
Datum narození: 29.června 1951
Bydliště: Marblucky, Velká Británie
Bývalá kolej: Havraspár
Povolání: lektvaroložka
Vzhled: Blonďaté dlouhé vlasy, tmavě modré oči, malá postava
Talent: Je dobrá v lektvarech
Zájmy: vaření lekvarů, čtení knížke, posezení s přáteli
Povaha: hodná, přátelská, tvrdohlavá, neústupná
Nemá ráda křiklavé barvy vlasů (například červená)

Ametten Cold Birg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama