3.6.1990 - Blbá ségra

6. ledna 2014 v 13:25 | NikaV |  Quinn Sage
Druhý článek z Negativistické trilogie aneb Quinn je naštvaná.

3.6.1990
Proč musim mít za segru zrovna ji?


Tenhle víkend jsem měla v plánu učit se na zkoušky. Teorii jsem se šprtala včera a dneska jsme měla v plánu si procvičit praxi. Protože ségra nebyla posledních pár dnů ve škole, zkusila jsem ji někde najít, abych jí řekla, co jsme brali. Nakonec jsem ji našla na chodbě, tak jsme zašli do té místnosti nad klubem lektvarů.

Napřed jsme si cvičili kouzla z formulí. Jediné, co mi nejde je ohňový nápis. Pak jsme cvičili kouzla z obrany, z kterých mi nejde jenom zrušení stability. Už u těch kouzel z obrany začali první rozepře, Segra si zkusila štít a já na ní seslala porážecí, abych otestovala, jak má silný štít. Její štít prohrál. Ale omluvila jsem se jí za to.

Potom přišli na řadu přemeny. Postupně jsme si zkoušeli všechyn přeměny jídla, které jsme brali. Segra se trochu zasekla někde u nějaké přeměny, kterou jsem já už zvládala. Když se pak segra snažila přemenit jablko v zelí (já se tou dobou snažila proměnit zelí v citron), tak jsem si z ní trochu udělala srandu. Segra seděla u jineho stolku zády ke mně, tak jsem neodolala a přemenila jsem jí jablko v zelí. Troku se divila, ale pokračovala snahou o zpětnou přeměnu. Opět jsem neodolala a přeměnila jsem to místo ní. To už jí to došlo.

O chvíli pozdějš jsem špatně mávnula hůlkou a jablko (nebo citron nebo co to bylo v tu chvíli) se mi skutálelo dolů ze stolu a někam zapadlo. Tak jsem poprosila segru jestli mi na chvíli pujči jablko. Chtěla jsem ho přeměnit v dort a kousek si odkrojit a pak oboje přemenit zpět na jablko. Jenže segra se zachovala jako svině a nepujčila mi ho. I když jsem ji prosila, tak odmítala. Blbá ségra! Počkej až něco budeš chtít ty, já ti tohle připomenu!
Quinn Sage
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama