25.8.1990 - Na kluky kašlu

6. ledna 2014 v 13:42 | NikaV |  Quinn Sage
Co se stalo o prázdninách, aneb Quinnin postoj ke klukům (který ji moc dlouho nevydrží).

25.8.1990
Omlouvám se, že jsem dlouho nepsala, ale já vážně nevěděla, že deník zapadl za postel. To je z toho, jak má Arya sklony uklízet a potom do něčeho drcne a to spadne na blbě viditelný místo. Vždyť pořádek je pro blbce, inteligent zvládne zmatek. Ale tohle teď přeskočím. Naštěstí jsem deník našla včas před odjezdem do školy, takže tam nezůstal až do června. Teď jsem pro hrdinka deníku, měl by mi děkovat. To je jedno. Teď mám důležitější věci na práci, které sem chci napsat. Napřed se musím překousat přes pár prázdninových událostí, které jsem sem ještě nenapsala. Ono jsem si tak nějak během toho odjezdu, balení, nákupů, znova balení, odjezdu, příjezdu, vybalování, běhajících prváků, nějak nenašla čas napsat něco o prázdninách.


Vlastně jsem nedělala nic zajímavého. Nevytvořila jsem nic světaborného. Arya ta si o prázdninách často kreslila. Nikdy jí to deníku neříkej, aby nezpyvhla, ale kreslí líp než já. V Egyptě nakreslila fakt pěkný obrázek pyramid. Jo, jeden detail, co jsem zapomněla zmínit. Táta nás vzal do Egypta. Bylo to tam fajn. Jenom nechápu proč táta s Aryou chtěli pořád chodit po nějakých památkách. Vždyť opalování se je taky pěkný. (stejně jsem se nakonec krásně do hněda opálila, akorát už mi to bledne)

Nakonec jsem s nima po těch jejich hrobkách musela taky chodit. Některé z nich byli zajímavé. Trochu děsivé. Arya se bála, i když mi tvrdila, že ne. (Další naše tajemství: já taky trochu) Nakonec si tam Arya našla svého ochranitele. Našla si tam kluka. Nebylo to nic vážného, protože byl až z...už ani nevím odkud. Arya to bude vědět. Nevím, co všechno spolu dělali, ale jak ji znam, tak nic moc. Maximálně lehká pusa při procházce u západu slunce. Ale to Arye trochu křivdím, protože ani já s Christianem jsme nikam nepokročili-

Hups! Co jsem to vymňoukla? Ale je pravda, že ve svém deníku nemám mít žádné tajnosti, tak to sem vyklopím. Zatímco Arya si našla toho-kterýmu-jsem-zapomněla-jméno-a-nevim-odkud-byl, tak já jsem prožila takový letní románek s Christianem. Vlastně to ani nebyl románek. Byl jenom milý. Zezačátku. Nechtěla jsem s ním mít něco víc než kamarádství. Po tom hajzlíkovi Matthewu Styxy (no, teď už ho nazývám trochu jinak) jsem se na kluky vykašlala. Nepotřebuju je. Jednou jsem zaslechla, že kluci jsou jako nádobí. Použij je, umyj je a schovej na příště. Bohužel u toho Christana jsem se toho nedržela, ale měla jsem. Asi tak den potom, co jsme si dali pusu (nic víc, přísahám!), jsme zjistila, že má holku. Grrr, parchant.

A asi s tím jsem přijela zpátky do Anglie. Na kluky se prostě vykašlu. Bude se řídit zásadou o nádobí. Za nic víc nestojej a konec tečka.
Přesně tak jsem si to myslela před měsícem, jenže teď? Jsem zmatená.

(Menší vsuvka o tom, co se dělo při odjezdu: Jedna Benettka má zelený vlasy. Nevim která, ale vypadá to blbě. Připomněla mi tou barvou plíseň, tak jsem ji začala říkat plesnivka. Benetky jsou blbý i s celým mrázakem.
Poznámka hráčky: Nic proti Mrzák- ehm...Mrzimorákům nemám. To Quinn, ne já.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama