2.10.1989 - Hajzl jménem Matty Styx

6. ledna 2014 v 13:22 | NikaV |  Quinn Sage
První článek z Negativistické trilogie aneb Quinn je naštvaná.

2.10.1989
Kluci jsou parchanti. Nedá se na ně pořádné spolehnout. Jsou dobrý akorat na to, aby ti řekli o nějaké zajímavé tajné zkratce nebo místnosti. Jinak jsou na nic. A hlavně Matthew Styx.


Napřed mě políbí, pak to z ničehož nic přeruší, popřeje mi dobrou noc a odběhne nahoru. Chápe ho někdo?

No další den se dostavilo vysvětlení. Chodí s Katherine Star a se mnou to byl jenom takový úlet. Tak mi to řekl v síni a já jsem nějak neměla čas mu na to pořádně odpovědět, protože tam byla ta historická akce od ministerstva. Nejspíš to byla chyba a on to nechce s Kath pokazit.

Když jsem pak šla později po schodech tak jsem se minula s Kath. Když mě viděla, tak se netvářila zrovna moc nadšeně. V tu chvíli jsem si pomyslela, jestli je možné, aby to věděla? Později jsem zjistila, že se s ní Matty rozešel a řekl jí o mně.
Večer jsem to probírala s Mattym. Matty mi pověděl, že Kath ho už dřív podvedla. No, ten večer nakonec skončil dalším líbáním.

Další den jsem pak šla znovu dolů po schodech a tentokrát jsem potkala Sayuri. Tvářila se smutně a když jsem se jí pak zeptala, co se jí stalo, tak mi odpověděla, že bych měla sama vědět. Podle toho, co mi potom ještě řekla, jsem usoudila, že mluví o Matty. Je možný že by byla do něj zamilovaná a nic mi o tom neřekla? Rozhodně jsem pak trochu žárlila, kdykoliv sem viděla Mattyho se Sayuri. Dalším důvodem k žárlení bylo, že se Matty zase bavil s Katherine. Já vím, že jsme spolu nechodili, jenom jsme se dvakrát líbali, ale copak to pro něj nic neznamená?

Rozhodla jsem se promluvit si o tom s Mattym. Opět jsme si promluvili večer ve společenské místnosti (začíná to být pravidlem). Já bych chtěla abychom byli něco víc než kamarádi ale on ne. Tak proč mi takhle blbne hlavu? To jsem až tak moc důvěřivá a naivní, že se nechám zblbnou prvním klukem, který mi řekne pár pěkných slov? Nesnášim kluky. Jsou to hajzlové. A Matty Styx je ten největší hajzl. Napřed mi vykládá, že "má pocit, jako kdyby mě znal celý život" a "jak mám krásné oči" a potom mi řekne, že bychom měli být jenom kamarádi, že nechce nic víc atd... Ať si ho Sayuri s Kath nechají, já už s ním nechci nic mít! Matthew Styx je idiot!
Quinn Sage
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama