18.7.1990 - Závěrečky + shrnutí prváku

6. ledna 2014 v 13:40 | NikaV |  Quinn Sage
Tady už nastane trošičku nudy. V podstatě jenom shrnutý závěr roky, stěžování si na Johna a P z Obrany. Jako bonus jsou přidaná předsevzetí na příští rok.

18.7.1990
Táta je v práci, ségra na zahradě a já nemám co dělat. Proto jsem tě teď otevřela deníčku. Nudím se a už několik dní si říkám, že napíšu shrnutí mého prvního ročníku v bradavicích.


Tenhle rok se mi moc nelíbil. Získala jsem pár přátel a poznala jsem jednoho hajzla. Vlastně to je asi tak všechno (až na Mattyho), co jsem od tohohle roku čekala. Nezískala jsem přímo nejlepší kamarády, ale prostě kamarády. Jako moje nejlepší kamarádka pořád zůstáva moje ségra, přestože jsme každá v jiné koleji. Akorát mě trochu naštvala, když mi neřekla, že začala chodit se zmijozelackým Bobem. Řekla mi o tom, až když se rozešli. Vadilo mi to, ale překousla jsem to.

Jako kamarády počítám všechny z klubovny. Když mám volnou hodinu, tak zajdu do klubovny. Většinou tam někdo je, takže si mám s kým pokecat. Navíc tam dost často narážím na segru. Ill, Lissa, Nicolete, Jack atd...jsou docela fajn. Jenom Ametten je kapku trhlá a s tím jejím irskem mě už začíná docela vytáčet.

Jenom John mě poslední dobou docela sere štve. Začalo to před zkouškou obrany. Předtím byl nějakou dobu zavřenej klub a byla tam karanténa. Prý tam byl bordel nebo co. Já jsem tam vždycky po sobě uklidila, což je trochu překapující vzhledem k tomu, v jakém stavu je většinou můj pokoj doma u táty. Přestože jsme po sobě se segrou v klubu vždycky uklidili, tak nám dvoum řekl John před zkouškou obrany, že jsme prasata. Sám jseš prase! Tak jsem se tam s ním hádala. Vyčítal nám taky, že ostatní odzbrojujeme a krademe jim hůlky. A toho, že i nás odzrojují a berou nám hůlky, si asi nevšiml. No, pří zkoušce seděl přede mnou a já jsem potřebovala si někam položit papír, abych na něj mohla psát, a jeho hlava byla tak krásně placatá... Podruhé jsem se s ním pohádala ve vlaku. Am mi koupila žabku, ale potom chtěla kartu zpátky. Možná když mi tu žábu podávala, tak říkala, že chce kartu zpátky, ale já jsem ji asi přeslechla. John mě tentokrát osočil, že kradu. Idiot!

A jak vlastně dopadly závěrečné zkoušky?
Astronomie - V
Dějiny čar a kouzel - V
Lektvary - V
Přeměňování - V
Kouzelné formule - V
Obrana proti černé magii - P

Chybí mi akorát symboly a létání. Zkouška z létání nevím kdy bude, ale ze symbolů akorát musím odeslat jeden úkol. Ale štve mě ta obrana. Jinak bych měla samý V (když zvládnu létání a symboly) jako segra. A proč zrovna P? Akorát mě při souboji ségra porazila. Teorii jsem měla dobře, to by zvládla i cvičená opice. Doufám, že příští rok budeme mít někoho jinýho.

Pohár letos získali mrzáci. Zajímavé je, že jim nikdo přitom pořádně netleskal. Ani když si chodili pro vysvědčení, tak jim nikdo pořádně netleskal. Tleskali si oni sami a občas někdo (že by ze soucitu?) z jiné koleje jim zatleskal. Baví je vůbec získávat tne pohár, když je jiné koleje nemají moc rádi? A to jsem chvilku uvažovala, že bych šla do mrzimoru. Teď už se mi tam vůbec nechce. Ale kdybych měla teď možnost vyměnit Nebelvír za Zmijozel, tak bych neváhala. Vybrala bych si Zmijozel. Pořád si myslím, že si mě klovouk spletl se segrou a poslal mě do špatný koleje. Segra je víc po tátovi, je kamarádská, hodná atd... Já jsem po mámě, jsem taková.....zmijozelská. Párkrát jsem si sedla ke zmijozelskému stolu. Já vím, že chodím do Nebelvíru, ale to je pro zmijozel tak těžký to překousnout? Dělala jsem, jakože si toho nevšímám, ale bylo mi jasný, že mě tam nechtějí. Sakra, vždyť já jsme do Nebelvíru nechtěla!

Příští rok to bude lepší. Na Mattyho se vykašlu a nebudu si ho všímat. Tenhle rok se nám nějak nepovedli narozky a silvestr, ale příští rok to bude lepší. Johnovi dám druhou, nebo spíš už třetí šanci, a jestli mě nebo segru bude ještě jednou urážet, tak něco uvidí. Táta říká, že když jsem naštvaná, tak jsme jako maminka. Nevím, jaká byla maminka, když byla naštvaná, ale vím jaká jsem já. Jednou mi jedna mudlovská holka z mudlovský třídy vzala mého malého medvídka (pro štěstí, dala mi ho kdysi maminka) a potom... No nic vážnýho se jí naštěstí nestalo.

Takže podtrženo sečteno, v září začíná DD - dobrej druhák.
Quinn Sage
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama