Leden 2014Láska? Ne, děkuji. Možná za pár let.

24. ledna 2014 v 17:22 | NikaV |  Moje myšlenky
Tenhle týden jsem se poprvé rozhodla napsat článek k témamu týdne. Ono už pár dnů uvažuji o něčem takovém, že sepíšu pár slov k něčemu podobnému. Asi před měsícem jsem zahlédla v komentářích k jednomu článku jeden citát:

Být nezadaná neznamená, že jsi hnusná a nikdo tě nechce. Být nezadaná znamená, že jsi tak úžasná, že si tě nikdo nezaslouží.

8.9.1994 - Kdo se komu líbí?

18. ledna 2014 v 11:51 | NikaV |  Katherine Becker
8. 9. 1994
V Bradavicíc jsem už několik dnů a stále ještě jsem nebyla na vyučování. Jsem to ale šikovná. Ale zato jsem nedávno zjistila pár novinek.

Dexter

14. ledna 2014 v 19:28 | NikaV |  Moje recenze
Abych se trochu odreagovala od učení, tak tu máme další recenzi.

Dexter


27.8.1994 - Čarodějka - možná zamilovaná

11. ledna 2014 v 1:11 | NikaV |  Katherine Becker
27. 8. 1994
Milý deníčku,
poslední dobou se toho hodně změnilo. Předvším to, že jsem si vůbec koupila deník a začala do něj psát. Schválně, jak dlouho mi to vydrží?

19.9.1990 - Další výlet po večerce s nečekaným závěrem

6. ledna 2014 v 13:48 | NikaV |  Quinn Sage
Poslední zápis Quinn. Další už nikdy nebude.
19.9.1990
Aby toho nebylo málo, milí deníčku, tak budu pokračovat v psaní. Ono se toho v posledních dnech stalo docela hodně. Shrnu to nepodstatné. Udělali jsme takovou partičku lidí. Matty, já, pár prváků a nevim kdo ještě. Nevím, kde se nám ztratil ten zbytek, ale už v první chodbě nám většina zmizela. Zůstal jen Matty, já a černoušek, jak jsem ho později opřezdívkovala.

5.9.1990 - Zmatená

6. ledna 2014 v 13:45 | NikaV |  Quinn Sage
Nastává čas odjet podruhé do Bradavice. Jenže Quinn je trochu zmatená svými pocity.

5.9.1990
Z událostí dneška a minulého týdne jsem poněkud zmatená. A kdo za to může? Kdo jiný než Matthew Styx.
Cestou do školy, kde se mi nějak nedařilo narazit na nikoho známýho (Plesnivka s druhou Benetkou se nepočítají). Ono Arya asi zaspala (a to jsem já ta línější) a zbytek ostatních asi taky zmeškal vlak. To je tak těžkého vlézt včas do vlaku? Takže jsem neměla s kým sedět. Nechtěla jsme sedět sama, to by byla nuda. Tak jsem si sedla k prvákům. Když už nic jiného, tak je aspon můžu šikanovat...ehm... vytahovat se nad nima...ehm... bavit se s nima. Akorát jsem si na to vybrala ty špatné. S těmahle se nedalo kecat, tak jsem se vymluvila, že se jdu prolézt. Zalezla jsem do jednoho kupé, kde byl - hádej kdo - Matty.

25.8.1990 - Na kluky kašlu

6. ledna 2014 v 13:42 | NikaV |  Quinn Sage
Co se stalo o prázdninách, aneb Quinnin postoj ke klukům (který ji moc dlouho nevydrží).

25.8.1990
Omlouvám se, že jsem dlouho nepsala, ale já vážně nevěděla, že deník zapadl za postel. To je z toho, jak má Arya sklony uklízet a potom do něčeho drcne a to spadne na blbě viditelný místo. Vždyť pořádek je pro blbce, inteligent zvládne zmatek. Ale tohle teď přeskočím. Naštěstí jsem deník našla včas před odjezdem do školy, takže tam nezůstal až do června. Teď jsem pro hrdinka deníku, měl by mi děkovat. To je jedno. Teď mám důležitější věci na práci, které sem chci napsat. Napřed se musím překousat přes pár prázdninových událostí, které jsem sem ještě nenapsala. Ono jsem si tak nějak během toho odjezdu, balení, nákupů, znova balení, odjezdu, příjezdu, vybalování, běhajících prváků, nějak nenašla čas napsat něco o prázdninách.

18.7.1990 - Závěrečky + shrnutí prváku

6. ledna 2014 v 13:40 | NikaV |  Quinn Sage
Tady už nastane trošičku nudy. V podstatě jenom shrnutý závěr roky, stěžování si na Johna a P z Obrany. Jako bonus jsou přidaná předsevzetí na příští rok.

18.7.1990
Táta je v práci, ségra na zahradě a já nemám co dělat. Proto jsem tě teď otevřela deníčku. Nudím se a už několik dní si říkám, že napíšu shrnutí mého prvního ročníku v bradavicích.

14.6.1990 - Debilní profesor

6. ledna 2014 v 13:33 | NikaV |  Quinn Sage
Třetí a poslední článek z Negativistické trilogie aneb Quinn je naštvaná. Tento článek vznikl po Mattyho komentáři:
Ty jedes... Hajzl jsmenem Matty Styx; blba segra... Co bude zitra? Debilni profesor? :D

14.6.1990
Můžete mi někdo říct, jak napadlo toho debilního profesora udělat takovouhle zkoušku?

3.6.1990 - Blbá ségra

6. ledna 2014 v 13:25 | NikaV |  Quinn Sage
Druhý článek z Negativistické trilogie aneb Quinn je naštvaná.

3.6.1990
Proč musim mít za segru zrovna ji?

2.10.1989 - Hajzl jménem Matty Styx

6. ledna 2014 v 13:22 | NikaV |  Quinn Sage
První článek z Negativistické trilogie aneb Quinn je naštvaná.

2.10.1989
Kluci jsou parchanti. Nedá se na ně pořádné spolehnout. Jsou dobrý akorat na to, aby ti řekli o nějaké zajímavé tajné zkratce nebo místnosti. Jinak jsou na nic. A hlavně Matthew Styx.

14.9.1989 - První týden na hradě

6. ledna 2014 v 13:18 | NikaV |  Quinn Sage
Napsala bych, že tohle je taky jeden z těch nudných článků, ale vzhledem k tomu, co se stane na konci, to napsat nemohu. Odstartuje se tím totiž to, co mě u Quinn bavilo nejvíce.
14.9.1989
Kde mám začít? Asi u našeho odjezdu do Bradavic. S Aryou jsme si zabrali jedno kupé a přidala se k nám jedna holka Nina. Po cestě do Bradavic nebylo nic zajímavého, průvodčí nám prodal Denního věštce. Z nádraží jsme odešli na molo, kde byli dvě lodě. S Aryou se nám nepovedlo dostat se na tu samou loď. Ačkoliv jsme vyrazili dříve, dorazili jsme ke hradě později než druhá loď. Aryu proto zařadili dříve než mě.

14.8.1989 - První dny v Kotli

6. ledna 2014 v 13:15 | NikaV |  Quinn Sage
A nyní přecházíme se zápiskama na Quinn Sage, blonďatou holku, za kterou jsem chvíli hrála. Pár informací na úvod:
Quinn se narodila 5.11.1988 o pár minut dříve, než její dvojče Arya Sage. Vyrůstali s rodiči v Londýně, dokud jejich matka, lektvaroložka, neměla menší nehodu s lektvarem a na její následky nezemřela. Arye a Quinn byly tou dobou jenom 4 roky a moc si na maminku nevzpomínají. Chudák táta je poté musel vychovávat sám.

31.10.1991 - Jeden malý človíček

6. ledna 2014 v 13:04 | NikaV |  Nika Humming
Konečně nastana ta radostná událost, po které následuje jedno překvapení.

31.10.1991
Už několik dnů jsme schovaní na hradě. Ala se Say nás přesunuli z lesa do jedné tajné mísntosti na hradě. Chvála jim, protože v lese plném příšer se dít vychovává blbě. V téhle místnosti jsme se kdysi dávno ukrývali před červenokabátníkama. Vlastně je tohle asi ta místnost, kde jsem se kdysi dozvěděla, že se John (se kterým jsem tou dobou chodila) líbal s Alicí. Zvláštní, jak ten čas letí....
Ale zpátky do současnosti. Poslední dobou to tu bylo takové jednotvárné. Ala se Say se tu občas stavily přinesly nám nějaké jídlo. Párkrát se tu ukázala i Amelie a James. Taky jsme se dozvěděli, že je Gina taky na hradě. Co tu dělá? No, to je jedno.

29.9.1991 - Starosti budoucí matky

6. ledna 2014 v 13:02 | NikaV |  Nika Humming
Nastal čas vybírání jména.
29.9.1991
Těžko tomu uvěřit. Je to už pár měsíců, co se tu stavila Say a oznámila mi tu radostnou zprávu. Tenkrát to bylo na konci jara nebo začátku léta, oteplovalo se. Nyní už se ochlazuje. A není to jenom počasí, na kterém je vidět čas. I moje břicho postupně roste. Vlastně si začínám připadat jako... no jako někdo obrovský. Například Hagrid. Teď mi stačí jenom si sehnat vousy a nerozeznají nás od sebe. A to nemluvím o té bolesti zad, nohou a všeho možného. Navíc mají teď můj žaludek a močový měchýř společnou jednu věc - velikost vlašského ořechu. A to ještě to malé stvoření ve mně nevyrostlo úplně.
Je to zvláštní pomyšlení, že už to jsou čtyři měsíce, co se připravuju na myšlenku, že budu matkou. Před třemi lety nás vyhodili ze školy a teď to budu já, kdo se bude trápit, co naše dítě provede. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme se to dozvěděla.

15.4.1991 - Změna je život

6. ledna 2014 v 12:58 | NikaV |  Nika Humming
Menší shrnutí posledních pár let, během kterých se toho mnoho dělo. A na závěr jedno překvapení.

15.4.1991
Někdy je zvláštní, jak se život mění. Když mi bylo skoro patnáct let, vydala jsem se na návštěvu do Prasinek. Koho by napadlo, že se tam tenkrát zamiluju do svojí osudové lásky? Nejspíš nikoho. A stejně se mi Sama povedlo, po půl druhém roku dodávání odvahy, sbalit. A pak už to jelo.

28.9.1989 - Výlet do Benátek a nejkrásnější otázka

6. ledna 2014 v 12:54 | NikaV |  Nika Humming
Nyní v romanci zapomene na všechny problémy a pustíme sem trochu romantiky.

28.9.1989
Já jsem tak nadšená, že sem o tom musím hned teď napsat.
Před pár dny naplánoval Sam výlet do Benátek. Nejdříve mi pouze řekl, ať si na ty dva dny nic neplánuji. To se mi moc nehodilo, protože jsem na tu dobu plánovala pro Sama oslavu narozenin. Tak jsme tu oslavu posunula hned na den potom, co mi to řekl. Oslava byla docela dobrá, Devonovi se podařilo sehnat nějaký likér, rum a kdo ví co ještě. Trošku nastala komplikace, když jsem z Kotle přemisťovala Devona a Say a jedna mudla, se chytila Devona, takže jsem ji přemístila taky. Ta mudla byla Miki, Devonova spolužačka z jeho mudlovské školy. Trošku (no docela hodně) jí bylo divné, proč jsme najednou před naším stanem. Nakonec jsme se dohodli, že ji opijem a ona si pak bude myslet, že to byli jenom halucinace vyvolané tím pitím. I přes tuhle komplikaci se oslava pro Sama nakonec povedla.

13. 2. 1989 - Jak ztratit prefektství a být vyloučena aneb chození se Samuelem Hummingem

6. ledna 2014 v 12:49 | NikaV |  Nika Humming
Romance pokračuje a přináší sebou problémy a jednu trapnou situaci (na kterou když si vzpomenu, tak se musím smát).

13.2.1989
Ani nevím jak se to všechno stalo. Všechno se to seběhlo během jednoho roku a půl.
Začalo to před rokem a půl. Byli zrovna prazdniny po tom velkym zmatku s rostlinou a červenokabatníkama. Všechno už se uklidnilo, všechno bylo v pořádku. Teda kromě toho, že Nomos Aquarin zapomněl, že učí v Bradavicích, ale to je vedlejší.
Vlastně to všechno začalo, když mi bylo čtrnáct a poprvé jsme šla do Prasinek (jednou jsme propadla). Sam zrovna mšl brigádu u Taškáře. Byl milej a vysvětlil mi, co tam všechno mají. Když jsem pak odtamtud odcházela, přemýšlela jsme o tom, jestli Sam s někým chodí. Neměla jsem ale tenkrát odvahu nějak s ním flirtovat nebo se ho snažit sbalit (byl tenkrát o ročník výš). Nakonec jsem pak chodila s Johnem, ale to se Samem začalo až potom, co jsme se s Johnem rozešli.

25. 12. 1985 - Moje první návštěva Prasinek

6. ledna 2014 v 12:43 | NikaV |  Nika Humming
Zde začne náznak jednoho románku, bez kterého bych neměla o čem psát v příštích zápiscích.

25. 12. 1985
Den po Vánocích na Boží hod byla náplánovana návštěva Prasinek. Protože jsem druhák opakovala, tak jsem se tam minulý rok nedostala. Prasinky pro mě byli motivací abych dokončila druhák. Vzpomínam si, že jsem měla hrozný nervy z těch zkoušek a oni je nakonec zrušili. Nebyla jsme is jistá jestli mam za to radovat nebo být naštvaná, že jsme se kvůli nim nervovala zbytečně.

18. 5. 1986 - Rostlina vs. Bradavice

6. ledna 2014 v 12:40 | NikaV |  Nika Humming
Nastala výjimečná situace v Bradavicích, trochu hrůzostrašná. Ale pro mě zábavná.

18.5.1986
Milý deníčku!
Mám hrozný strach. Bradavice jsou v ohrožení a nemůžeme ven.

24. 12. 1985 - Vánoční přichází čas

6. ledna 2014 v 12:38 | NikaV |  Nika Humming
Tak opět zápisek, kde se toho nic moc neděje.

24.12.1985
"Konečně jsou tu Vánoce" pomyslela jsem si, když jsem se ráno probudila. Letos jsem zase zůstala na Vánoce v Bradavicích. První a druhý rok v Bradavicích jsem odjela na Vánoce domů, ale minulý rok jsem tu zůstala a letos jsem se rozhodla zase. Vánoce se mi v Bradavicích líbí, každou chvílí se něco děje, takže se nenudím.

1. 11. 1985 - Hodně zvláštní sen

6. ledna 2014 v 12:36 | NikaV |  Nika Humming
Pokud se někdo u předchozích článku nudil (protože se tam nic moc nedělo, tak asi většina), tak tady se pobaví. A poprvé tu jsou i obrázky.

1.11.1985
Včera se mi stalo něco moc zvláštního. Objevila jsem se v jednom prapodivném světě. Blyaj sme zmatená stejně jako ostatní. Byli tma nějaký divný bytosti, krev, pentagram, oheň, kosti. Všechno to bylo dost děsivý. Navíc jsem vůbec netušila jestli je to sen nebo skutečnost. Kdyby to byla skutečnost tak sem vůbec netušila, jak jsem se tam dostala.

9. 9. 1985 - První týden ve třeťáku

6. ledna 2014 v 12:34 | NikaV |  Nika Humming
Tady jsou poprvé nějaké screeny ze hry. I když nic moc.

9.9.1985
Tento týden jsem nějak moc nechodila na hodiny. V pondělí ráno jsem se snažila dostat kufr do pokoje. Byl dost těžký. Možná bych to i měla rychlejší kdybych to odnesla po kouskách. Všimla jsem si, že nejtěžší bylo oblečení. Kvůli tomu jsme prošvihla snídani, kde se rozdávali rozbrhy hodin. Čekala jsem, že jako každý rok budou v síni truhličky s rozvrhama, ale spletla jsem se. Letos už byli zvoleni prefekti a ti to rozdávali na snídani. Jenže právě na ní jsem nebyla. Měli jsme mít dvouhodinovku lektvarů a po zbytek dne jsme měli mít volno. Zajímalo by mě jestli máme na lektvary Snapea.

1. 9. 1985 - Odjezd do Bradavic

6. ledna 2014 v 12:31 | NikaV |  Nika Humming
Daší nudný zápisek. Ze začátku se toho moc nedělo. Anebo jsem ty zajímavý věci vynechala

1. 9. 1985
Můj letošní odjezd do Bradavic byl stejný jako každý rok. Nejdřív jsem si v pokoji sbalila věci. Pak jsem zjistila, že ho neuzvednu. Asi jsem si nakoupilav příčný moc věcí. Táhla jsem ho teda po zem do kotle. V kotli byla tabule, kde byl napsán rozvrh dne. Nejdřív byla snídaně a co bylo dál nevím. Chtěla jsme si trochu nahnat náskok a táhla jsme kufr na nádraží. Zatím tam byli pokaždá na nástupišti truhly na kufry.

27. 8. 1985 - Příčná ulice

6. ledna 2014 v 12:25 | NikaV |  Nika Humming
Poněkud nudný zápisek, nic moc se zde neděje. Kdo chce, může ho klidně přeskočit, já se zlobit nebudu.

27. 8. 1985
Ráno jsem se probrala na hřbitově. Nebyla jsme vůbec překvapená, protože jsem tam usnula. Včera jsme se sestřenkou dohodli, že tam přespíme. Ráno, dkyž jsem se probrala, jsem hend utíkala k letaxu. Za běhu jsme si sundala plášť, čepici a bundu, které jsem si vzala na noc, aby mi nebyla zima. Sestřenka běžela hnedka za mnou, ale je o třiroky mladší a pomalejší. Když jsme doběhla k letaxu, rychle jsme do něj naházela dřevo a zapálila oheň. Pak jsem se letaxem dostala do kotle.

Životopis Niky Alkenské + události až do 4. ročníku

6. ledna 2014 v 12:21 | NikaV |  Nika Humming
Pro začátek si zodpovíme otázku, kdo vlastně Nika je.

Žvb deníky

6. ledna 2014 v 12:17 | NikaV |  Žvb deníky
Zhruba před hodinou jsem dostala takový nápad sloučit moje ostatní blogy a strčit je sem. Moje ostatní blogy, o kterých jsem se tady asi ještě nikdy nezmínila, se týkají jedné hry, Život v Bradavicích. Začala jsem ji hrát krátce před mými 14. narozeninami a víceméně jí hraju dodnes. Během těch několika jsem vystřídala pár postav a právě o nich byli moje blogy. Stejně jako většina ostatních hráčů jsem svým postavám založila na blogu deníku a čas od času jsem jim tam napsala nějaký zápis. Nyní budou všechny zápisy zde.

The Vampire Diaries - rozcestník

4. ledna 2014 v 20:49 | NikaV |  TVD Fanfiction

Láska, lži a tajnosti

Povídka: Na pokračování (nedokončeno)
Postavy: Damon Salvatore, Stefan Salvatore, Rebekah Mikaelson, Elena Gilbert, ... (prostě všichni)
Vymyšlené potavy: Alice Gilbert, Rosalyn Gilbert, Nathaniel Gilbert
Paring: SS/RM, DS/EG
Návaznost: začíná asi 20 let po seriálu + flashbacky do minulosti, začínající od 1x05
Rating: pro všechny
Děj: Jak by to vypadalo, kdyby Jeremy a Elena měli starší sestru? Ta sestra si toho mnohé prožila a ve výsledku má dceru, se kterou se po letech rozhodla vrátit do Mystic Fallls. Jenže o dvacet let později je všechno úplně jinak. Co se tedy stalo a jak to bude pokračovat dál?
***********************************

The New Vampire Diaries

Povídka: Na pokračování (nedokončeno)
Postavy: prostě všichni
Vymyšlené postavy: hodně postav
Paring: SS/EG, DS/EG, SS/RM, DS/RM, NM/CF, ...
Návaznost: začíná se na začátku seriálu
Rating: pro všechny
Děj: Přepis příběhu z jednoho RPG. Jak to všechno dopadne v tomto podání?
***********************************

Dangerous Liaisons

Povídka: Na pokračování (nedokončeno)
Postavy: Niklaus Mikaelson, Tyler Lockwood
Vymyšlené potavy: Juliet
Paring: ...
Návaznost: začíná na začátku druhé série
Rating: od 15 let
Děj: V Chicagu je jedna dívka, která jednou potká jednoho upíra. Jejich osudy se poté propletou. Jak to nakonec dopadne?Harry Potter - rozcestník

4. ledna 2014 v 20:49 | NikaV |  HP Fanfiction

Kate

Povídka: Na pokračování (nedokončeno)
Postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy,... (prostě všichni, až na Cho Chang)
Vymyšlené potavy: Katherine Becker, James Hutson, Elizabeth Reed, Samantha Reed, Alice Diggory, Rebeka Malfoy
Paring: HP/GW, RW/HG, HG/HP
Návaznost: začíná se od prvního dílu
Ratingí pro všechny
Děj: Co by se stalo, kdyby se kromě klasických čarodějů, čarodějek, mudlů a různých kouzelnických bytostích vyskytovali ve světě ještě bilokanti? Mocní čarodějové s úžasnými schopnostmi. Jenže o tom Kate vůbec netuší, ta se jenom dozvídá, že je čarodějka, a poté nastupuje do Bradavic. Teprve tam se začínají její schopnosti rozvíjet a vedle toho se rozvíjí i její pouto s Harrym.********************

Natalie

Povídka: Na pokračování (nedokončeno)
Postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy,... (prostě všichni)
Vymyšlené potavy: Natalie, Jessica
Paring: ... (ještě nevím)
Návaznost: začíná na začátku pátého dílu
Rating: pro všechny
Děj: Do Bradavis nastupuje blondýna, která v první chvíli není moc zajímavá. Ale postupně se ukáže, že má s někým na škole blízké vztahy.
********************

Bezmocní

Povídka: Na pokračování (nedokončeno)
Postavy: ...
Vymyšlené potavy: Victorie
Paring: ...
Návaznost: začíná na začátku pátého dílu
Rating: pro všechny
Děj: BDSM v Bradavicích.
********************

2. kapitola - Am I an ordinary girl? Yes, I am.

4. ledna 2014 v 3:19 | NikaV |  Dangerous Liaisons
Moje snažení o krátké kapitoly se pomalu začíná vytrácet... Ale aspoň tu je další kapitola.
A za obrázek k povídce děkuji Ametten.

48. kapitola - Noc ve Velké síni 2/2

1. ledna 2014 v 23:07 | NikaV |  Třetí část - Z(a)tracená rodina Blacků
Všem mým čtenářům přeji šťastný nový rok a k tomu přidávám novou kapitolu Kate. Tím jsem si pěkně naběhla, protože podle pořekadla "Jak na Nový rok, tak po celý rok" teď budu muset celý rok přidávat Kate...

48. kapitola - Noc ve Velké síni 1/2

1. ledna 2014 v 23:02 | NikaV |  Třetí část - Z(a)tracená rodina Blacků
Všem mým čtenářům přeji šťastný nový rok a k tomu přidávám novou kapitolu Kate. Tím jsem si pěkně naběhla, protože podle pořekadla "Jak na Nový rok, tak po celý rok" teď budu muset celý rok přidávat Kate...