1. den - 3/3

18. října 2013 v 20:27 |  The New Vampire Diaries
Když ucítila Damonovi doteky a hlazení, které byly přes jemnou látku trička elektrizující a intenzivní, zrychlil se ji tep. Kdyby byla člověk, tak by se jí nahrnula krev do tváří a tváře by zčervenaly. Takhle se ji místo toho v Damonově blízkosti jen zrychlil dech a zrychlil tep.
"Tak písnička skončila," řekla, když dohrála písnička a mírně se od Damona odtáhla. "Měla bych si jít zabrat ten pokoj."
"Ne," zavrtěl hlavou a podíval se jí do očí. "Písnička sice skončila, ale já ještě ne." Přitáhl si ji blíž k sobě a políbil ji. Levou rukou jí obejmul kolem pasu a přitiskl ji k sobě, zatímco pravou rukou ji zajel do vlasů. Nakonec ji po chvilce pustil a podíval se na ni, snažil se posoudit její reakci.


Když ji Damon políbil, nejprve byla překvapená. Možná to bylo tím alkoholem, ale pak pod jeho polibkem roztála. Zavřela oči a začala si vychutnávat polibek, jeho rty a způsob, jak ji líbal. Potom, když to přestal, otevřela oči a podívala se na něj. "Já..." Chtěla něco říct, ale nevěděla co. "Ne, na tohle slova nestačí. Chci víc." Naklonila se k němu a začala ho líbat.
Trochu ho překvapila, když ho začala líbat. Vzal její obličej do dlaní a zabránil ji tak se odsunout. Vychutnával si její rty, zkomal je a ochutnával. Něžně ji kousl do spodního rtu a pak ji jemně dráždil špičkou jazyka. Nejprve přejel jazykem jen po horním rtu a pak i po dolním. Cítil, jak se chvěla pod jeho dotykem. Chtěl víc.
"Proboha, co to vyvádím? Neměla bych, jenže moje tělo chce něco jiného. Už je to skoro sto let, co jsem s někým byla. A Damon je tak sexy a přitažlivý a je ke mně pozorný..." Hlavou se jí honili myšlenky, zatímco se líbala s Damonem. Pootevřela rty a jejich jazyky se pak setkaly. Mezitím prsty levé ruky zajely do jelo vlasů a pravou rukou mu zajela pod košili. Ale ani to ji nestačilo, protože mu chtěla být blíž. Pravou rukou mu prudkým truhnutím rozepnula košili, přičemž všechny knoflíky se utrhly a uletěly. Přitiskla se na jeho hruď a na chvíli ho přestala líbat, aby mu mohla pošeptat: "Neměla bych tohle dělat."
"Proč?" zeptal se jí, zatímco se jemně otřel o její tvář. Na chvilku ji pak umlčel krátkým polibkem. "Jsi nádherná" řekl jí a přejel k jejímu ušnímu lalůčku. Chvíli ho laskal a dráždil. Potom přejel níž, na krk, kde pokračoval v líbání a dráždění jazykem.
Nadechla se k protestu "Známe... se... teprve... chvíli. Měli bychom...přestat," vydechla. Bylo pro ni obtížné mluvit, když ji Damon dráždil na místě, kde byla zrovna tolik citlivá. Nakonec veškeré svoje protesty vzdala, kvůli vypitému alkoholu byla o něco povolnější. Chvěla se pod jeho doteky. Každý jeho další dotek nebo polibek ji ještě víc rozpálil.
Přestal ji líbat na krku a krátce ji políbil na ústa. "To nevadí," řekl potichu a prstem ji přejel po rtech. Pokračoval pak s putováním prstu dolů, přes bradu a krk k dekoltu. Tam se zastavil a přidala se k němu i zbylá ruka. Rukama ji jemně přejel po ramenech a sjel snimi na záda. Jemnými krouživými tahy na zádech se jeho ruce dostaly níž, kde sevřely její zadeček. Mezitím ji znovu začal líbat a vtáhl její jazyk do svých úst. Chvíli ho nežně škádlil svým jazykem a proplétal je, dokud to všechno neskončil. Pustil ji a odtáhl se od ní, aby ji vzápětí mohl vzít do náruče a odnášet ji k sobě do ložnice.
Hrála si s jeho jazykem a nechávala se od něj hladit všude po těle. Když se pak odtáhl, chtěla protestovat, ale její ještě nevyřčené protesty, byly přerušeny, když ji vzal do náruče. Chtěla namítnout, že chodit umí sama, ačkoliv by měla protestovat proti něčemu jinému. Bylo jí jasné, kam ji nese, ale neměla už sílu protestovat. Nebo spíš nechtěla protestovat.
Ve své ložnici ji položil na postel a sám se nad ní sklonil. Byl rád, že už neprotestuje. Teď už úplně vyhrál a ani k tomu nemusel používat ovlivnění. Je to sice obtížnější, ale někdy není špatné zkusit někoho svést bez ovlivňování. Má potom větší pocit úspěchu.
Naklonila se k němu, uchopila lem jeho košile a přitáhla si ho k sobě. Dráždivě mu nejprve přejela zuby přes rty a pak ho políbila, přičemž pravou rukou zajela do jeho havraních vlasů, zatímco levou se vydala na pouť po jeho teď už nahé hrudi. Po chvíli se k ní přidala i druhá ruka a vzápětí mu stáhla košili z ramen. Nakláněl se nad ní a líbal jí na rty. Pravou ruku měl položenou v jejích vlasech a prsty si hrál s pramínky vlasů, zatímco druhá ruka pomalu putovala od ucha přes krk, přes rameno a přes její pravou ruku, až se do stala k jejímu pasu. Chvíli si pohrával s lemem trička, až pak zajel rukou pod něj a jel nahoru.
Po chvíli ji přestal líbat na ústa a stejně jako před chvíli přešel k ušnímu lalůčku. Chvíli ho laskal a pak se znovu přesunul ke krku, který zahrnoval horkými polibky a postupně jel stálé níž. Zastavil se až u dekoltu, kde mu bylo překážkou její triko, ale ne na dlouho. Rukama uchopil lem trička a prudkým trhnutím ho roztrh a odhodil někam do rohu místnosti. Vrátil se pak znovu k jejímu dekoltu a zahrnoval ji vzrušujícími pohyby jazyka, přičemž se postupně pomalu přesouval přes žlábek mezi ňadry a přes bříško. Zastavil se až těsně nad rozepínáním minikraťasů, které několik zručnými pohyby prstů rozepnul a stáhnul dolů. Kratasy následovaly roztržené triko někam do rohu místnost a on se přesunul opět výš a políbil ji na rty.
Rebeka leží na posteli polonahá, oblečená jen ve spodním prádle, černobílé podprsence a kalhotkách. Ze sandálů, které teď ležely někde vedle postele, se zbavila už před nějakou dobou. Líbala Damona, pootevřela rty a nechala ho vklouznout jazykem k sobě. Těsně se k němu přitiskla hrudí. Levou ruku mu zabořila do havraních vlasů a pravou ho hladila po zádech. Nakonec pravou rukou přejela na jeho hrud a dotkla se jeho vypracovaných svalů na břiše. Rukou sjela níž a začala mu umnými pohyby rozepínat kalhoty.
Několika zručnými pohyby ji Damon pomohl a dostal se tak z tmavých kalhot, které skončili u nohou postele. Jeho ruce putovaly po jejím těle k ňadrům stále uvězneným v podprsence. Zatímco jednou rukou sevřel jedno ňadro, druhou rukou ji přejel pomalu na záda. Neměl chuť na složité rozepínání a tak ho jedním prudkým pohybem přetrhl. Levou rukou se lehce dotkl jejích prsou a prsty přejel v jamce mezi nimi a pokračoval stále níž až na ploché břicho a drobný pupík. Sklonil se níž a opět spojil jejich rty, kterými poté putoval níž, přes krk, úzkou jamku u klíční kosti až k jejích ňadrům, které začal ústy zvědavě zkoumat. Mezitím jeho ruce putovaly níž, jemně přejel přes břicho a zastavil se u lemu kalhotek. Uchopil ho a prudkým pohybem je roztrhl.
Z hrdla jí unikl tichý sten. Ležela nahá na posteli a užívala si každý jeho dotyk i polibek. Bylo jí jedno, že jí právě roztrhal většinu oblečení, nejspíš si toho ani nevšimla. Místo toho přejela rukama po jeho svalech na bříše dolů, uchopila lem boxerek a stáhla je dolů. Přitiskla se k němu a pevně ho obejmula nohama. Zatlačila na něj a převalila ho vedle sebe. Teď on ležel na posteli a ona si na něj obkročmo sedla. Ruce položila na jeho hruď a milovala se s ním.
------
Po dlouhém a vášnivém milování, při kterém vystřídali několik poloh, se svalil Damon na postel vedle ní. Ruce si založil pod hlavou a ušklíbnul se, přičemž si pomyslel: "Docela dobrý návrat domů"
Unavená si lehla na bok a otočila se čelem k němu. Hlavu si opřela o jeho rameno a přitiskla se k němu. Jednou rukou mu Rebeka jemně přejela po škrábancích na hrudi, které mu před chvílí způsobila a které se právě teď hojily.
"Takhle se hojí všem upírům všechny rány?" zeptala se ho a přitom už se jí zavíraly oči. Nakonec ani pořádně neslyšela jeho odpověď, protože stihla usnout ještě dřív.
Podíval se na svoji hruď, kde už prakticky nebylo žádné zranění. Přestože byly předtím škrábance od ní docela hluboká, teď po nich zbyla jen trocha krve.
"Tohle je jedna z těch dobrých vlastností upírství" odpověděl ji na její otázku a když na to nijak dál nereagovala, tak se na ni podíval. V tu chvíli si uvědomil, že spí. Jednou rukou ji pohladil po tváři a odhrnul jeden pramínek vlasů stranou.
"Je zvláštní, jak teď vypadá křehce a přitom dovede být i pěkně divoká. Jaká by byla, kdyby byla upír? Možná ji později přeměním, až už nebude užitečná jako člověka. Zatím to moje upírství vzala dobře, nemusel jsem ji ani ovlivňovat, aby nevyváděla." Ponořený do svých úvah, ji i sebe přikryl dekou. O chvíli později také usnul.
-------
Stefan přišel k hlavnímu vchodu, otevře dveře a vejde dovnitř. Vejde do salónku a rozhlíží se po Damonovi. Při tom si vduchu řekne: "Že by to už Damona přestalo bavit?"
"Damone, už se zase někde opíjíš tou whisky?" zavolal na celý penzion a teď se rozhlíží po celým domě po Damonovi.
Když zasechla Rebeka z přízemí hlas, mírně se ji zachvěla víčka, ale oči neotevřela. Jenom se zavrtěla a ospale se zeptala: "Co se děje?"
Damon otevřel oči a ihned si uvědomil, čí hlas to slyší. Podíval se na Rebeku a odpověděl jí: "Nic se neděje, spi dál."
Zvednul se z postele a nechal tam ležet Rebeku samotnou. Ze země sebral kalhoty a sešel dolů za Stefanem do salonku. "Takhle se chodí ze školy domů? Abys náhodou nedostal domácí vězení." ušklíbnul se a přitom přešel ke stále zapnutému rádiu, které vypnul.
Stefan ignoroval jeho hloupou poznámku a porozhlédl se po salónku, zrak se mu zastavil na dvou skleničkách. Ihned se podíval na Damona a na jeho ústa od rtěnky. "Máme návštěvu?"
Podíval se na dvě skleničky. "Spíš novou nájemnici, kterou jsi málem tím svým voláním před chvílí vzbudil" Pokrčil rameny a Rebečinu skleničku dal stranou, zatímco do té své si nalil další whiskey a napil se. "Jak bylo ve škole? Co Elena?"
"A znám ji?" Ušklíbnul se*. "Ve škole..." začal, ale ihned se zastavil a střelil po něm podivným pohledem. "Damone.. Nedělej, že Tě to zajímá, tebe zajímají snad jenom holky, chlast a krev. Když už jsme u toho pití, není na whiskey trochu pozdě?"
"Mylím že ne, říkala něco o tom že je ted ve městě nová... To mi připomíná, víš že máš ve městě už několik let ještě jednoho upíra?" Podíval se na Stefana. "A zapamatuj si, že na whiskey je vždycky správná doba."
"Nic o tom upírovi nevím. A víš co? Necháme to na ráno, teď už se mi s tebou nechce mluvit." Nepočkal na jeho odpověď a odešel do jeho ložnice. Tam chvíli zapisoval svoje zážitky a myšlenky do deníku. Potom šel spát.

Damon dopil whiskey, odložil skleničky a vydal se do svého pokoje. Lehnul si do postele vedle Rebeky a usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama