Říjen 2013


43. kapitola - Zpátky na Příčné 1/2

29. října 2013 v 18:38 | NikaV |  Třetí část - Z(a)tracená rodina Blacků
A/N Trvalo to měsíc, než jsem vydolovala z rozbtého počítače rozepsanou kapitolu Kate (přece to nebudu psát znova), ale zvládla jsem to!

1. den - 3/3

18. října 2013 v 20:27 The New Vampire Diaries
Když ucítila Damonovi doteky a hlazení, které byly přes jemnou látku trička elektrizující a intenzivní, zrychlil se ji tep. Kdyby byla člověk, tak by se jí nahrnula krev do tváří a tváře by zčervenaly. Takhle se ji místo toho v Damonově blízkosti jen zrychlil dech a zrychlil tep.
"Tak písnička skončila," řekla, když dohrála písnička a mírně se od Damona odtáhla. "Měla bych si jít zabrat ten pokoj."
"Ne," zavrtěl hlavou a podíval se jí do očí. "Písnička sice skončila, ale já ještě ne." Přitáhl si ji blíž k sobě a políbil ji. Levou rukou jí obejmul kolem pasu a přitiskl ji k sobě, zatímco pravou rukou ji zajel do vlasů. Nakonec ji po chvilce pustil a podíval se na ni, snažil se posoudit její reakci.

1. den - 2/3

18. října 2013 v 20:25 The New Vampire Diaries
12.10.2013, večer - Mystic Falls, Aaronův dům
Zatímco byla Alice v domě sama a čekala, až se objeví Aaron, tak se přesunula do kuchyně. Nakoukla do ledničky a objevila ji prázdnou. Chvíli se rozhodovala, jestli by neměla zajít nakoupit. Tady je sice v bezpečí, ale na druhou stranu se nemůže schovávat věčně. Nakonec vyndala z batohu peněženku a vyšla ven. Za rohem byla malá sámočka, kde nakoupila nějaká vajíčka, salám, sýr. Po návratu domů to uklidila do ledničky a začala dělat dvě omelety.
Aaron později přijde k domu, zkusí vzít za kliku, ale stejně nečeká, že by bylo otevřeno. Doufá, že Alice spí nebo se aspoň rozvaluje u televize nebo někde jinde. "Doufám, že ne někde u mýho pokoje" pomyslel si a ušklíbnul se nad tím. Když vzal za kliku, tak zjistil, že je otevřeno, a tak měl trochu obavy. Vešel dovnitř a rozhlédl se.

1. den - 1/3

18. října 2013 v 20:23 The New Vampire Diaries
A/N Tahle povídka není psána celá mnou (ačkoliv většina ano). Jedná se o přepis z jedné RPG TVD hry. Tahle kapitola se týká prvního herního dne.

12. 10. 2013, dopoledne - Mystic Falls, Aaronův dům
Jedna tmavovlasá mladá holka s velkou taškou přehozenou přes rameno šla městem, dokud se nezastavila před jedním malým domkem. Nejprve se podívala na jméno na schránce a pousmála se. Nakonec vyjde několik schodů na terasu a zazvoní.
Kluk, který stál uvnitř v domě u stojanu ve svém pokoji a v r uce držel štětec, kterým načrtával postavu na bílé plátno, se zarazil. Uslyšel zacinkání zvonku a hlavou mu proběhla myšlenka: "Kdo tu co chce?"