Květen 2013

41. kapitola - Usmíření

26. května 2013 v 11:45 | NikaV |  Třetí část - Z(a)tracená rodina Blacků
Tak a jsem tady. Po měsíci prázdnin se znovu setkám s Hermionou. Alespoň někoho z mých kamarádů uvidím. Zatím jsem s nimi akorát jenom mohla dopisovat. Dozvěděla jsem se z dopisů od Rona, že vyhráli nějaké peníze a že se rozjeli do Egypta. Páni, ty se mají. Taky bych chtěla na chvíli vypadnout z Anglie. Hermiona zase byla měsíc s rodiči ve Francii a teď se vrátila. Loni jsem strávila část prázdniny u Weasleyových, a protože ti jsou teď pryč a navíc je na řadě Hermiona, tak teď budu na část prázdnin u ní.

Damon & Rebekah | Broken hearted girl

23. května 2013 v 17:12 | NikaV |  Moje výtvory
A je tu další video z mojí dílničky. Už zase se mi podařilo získat ten můj oblíbený program Sony Vegas a doufám, že už ho budu mít nastálo. Jinak video je zase o Rebekah... možná je trochu vidět, že je to moje nejoblíbenější postava z TVD.

1. kapitola - Návrat 4/4

4. května 2013 v 2:39 | NikaV |  Láska, lži a tajnosti
"Zajímavé jméno," poznamenal Damon.
"Ty máš taky zajímavé jméno. Takové démonské."
Ušklíbl se. "Někdy si říkám, že naše matka musela být jasnovidka, když nás takhle pojmenovala. Já jsem vždycky v té pozici zloducha a Stefan je zase vždycky v pozici hrdiny."
Nadzvedla jsem obočí. "A tobě nevadí být v takové pozici?" zeptala jsem se a ještě jednou jsem se zkusila napít whisky. Nakonec možná nebude tak špatná.
"Někdo za toho špatného být musí a udělat pár věcí, za které je pak ostatní nenávidí," vysvětlil mi.

1. kapitola - Návrat 3/4

4. května 2013 v 2:38 | NikaV |  Láska, lži a tajnosti

Konečně jsem měla nové pití. U baru bylo narváno a získat tam trochu pozornosti je pomalu nadlidské úsilí. Ale nakonec se mi podařilo vyhrát nad davem lidí a získala jsem svoji sklenici s vodkou a džusem. Tuhle už nikomu na hlavu lít nebudu. Snad.
Cestou zpátky ke stolu, který nám naštěstí ještě nikdo nestihl obsadit, jsem zabloudila pohledem na parket. Pousmála jsem se, když jsem tam zahlédla objímající a líbající se Rebeku se Stefanem. Ne, že by se po sobě nějak hodně plazilo, bylo to spíš takové pěkné a romantické objímání. Navíc jim k tomu hrála příjemná a pomalá hudba, takže z toho měly pěknou romantickou chvilku.

1. kapitola - Návrat 2/4

4. května 2013 v 2:37 | NikaV |  Láska, lži a tajnosti
"Nazdar, bráško," ušklíbnul jsem se. "Blondýnka začala zapomínat?"
Nečekal jsem na pozvání a pokusil jsem se vejít dovnitř. Jenže to nešlo. Narazil jsem na neviditelnou překážku. Nesnáším, když musí člověk pozvat upíra domů.
Stefan se opřel o rám dveří a usmál se nad mou snahou dostat se dovnitř. "Vypadá to, že se dovnitř jen tak nedostaneš."
"Dostanu, když najdu člověka, co tu bydlí a zabiju ho," ušklíbnul jsem se.
"To nedoporučuju, protože je to naše kamarádka. Takže jestli nechceš naštvat dalšího Původního, měl by ses od ní držet dál."

1. kapitola - Návrat 1/4

4. května 2013 v 2:30 | NikaV |  Láska, lži a tajnosti
Tak tady mámě konečně tu novou povídku k The Vampire Diaries a je to moje první povídka, která má i vlastní úvodní video se znělkou.
Číst to můžou i ti, co neznají vůbec seriál. Děj se totiž odehrává zhruba sedmnáct let po seriálu a postupně v menších flashbacích odhaluju, co se dělo v seriálu z toho, co jsem si přimyslela. Do seriálu jsem si přimyslela jenom jednu další postavu, díky které se tam pak objevili dvě další (jedna se objeví až ta hodně dlouho). Povídka je psána z první osoby, což u mě není až tak nic nového. Ale oproti jiným povídkám se tady budou hodně často střídat pohledy postavy. Takže v čí hlavě jsme se dá poznat podle obrázků u slovních spojení zadávajících čas